Komedia z Dave'em Bautistą wycofana z planów na ten rok

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Komedia+z+Dave%27em+Bautist%C4%85+wycofana+z+plan%C3%B3w+na+ten+rok-133837
Na półtora miesiąca przed premierą STX zdecydowało się wycofać z planów dystrybucyjnych na ten rok komedię akcji z Dave'em Bautistą "My Spy". Oficjalnym powodem jest lipcowa premiera inne komedii akcji z Dave'em Bautistą "Stuber".


STX przechodzi obecnie poważny kryzys. Studio musi podnieść się po bolesnej finansowej porażce, jaką była animacja "Paskudy. UglyDolls". Budżet filmu wyniósł 45 milionów dolarów, a tymczasem wpływy ze sprzedaży biletów kinowych na całym świecie nie przekroczyły 27 milionów dolarów. Dodatkowo w ostatnim czasie kierownicze stanowiska opuściło kilka kluczowych dla firmy osób.

"My Spy" jest historią agenta CIA, zaprawionego w boju uczestnika najbardziej niebezpiecznych akcji. Jednak nowe zadanie może okazać się za trudne. Jako tajniak ma prześwietlić pewną rodzinę. Zadanie wymaga, by znalazł się na łasce 9-letniej córki tych, których infiltruje.

Obraz został pokazany w kwietniu na branżowej konferencji CinemaCon. Został tam miło przyjęty. Porównywano go do "Gliniarza w przedszkolu" z Arnoldem Schwarzeneggerem.

STX na razie nie wyznaczyło nowej daty premiery. Wszystko jednak wskazuje na to, że na "My Spy" poczekamy przynajmniej do stycznia 2020 roku.

Udostępnij: