"Mój przyjaciel szpieg" z szansą na kontynuację

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22M%C3%B3j+przyjaciel+szpieg%22+z+szans%C4%85+na+kontynuacj%C4%99-138866
"Mój przyjaciel szpieg" z szansą na kontynuację
Wysokie wyniki oglądalności komedii "Mój przyjaciel szpieg" na Amazon Prime sprawiły, że producenci filmu przymierzają się do realizacji sequela.

"Szpieg" miał pierwotnie trafić do kin. Pandemia koronawirusa sprawiła jednak, że wytwórnia STX sprzedała prawa do filmu platformie streamingowej Amazona.

Tytułowy bohater to agent CIA o ksywce JJ (Dave Bautista). Ma on wiele zalet i jedną kardynalną wadę: szybciej strzela niż myśli. Po kolejnej zawalonej misji otrzymuje zadanie, które ma przesądzić o jego przyszłości. Jeśli da plamę, wylatuje ze służby. Misja wydaje się banalnie prosta. JJ ma prowadzić tajną obserwację rodziny 9-letniej Sophie. Dziewczynka jest nad wiek bystra i ma nerwy ze stali, co udowadnia dekonspirując JJa już pierwszego dnia i stawiając mu ultimatum. Musi wyszkolić ją na światowej klasy szpiega albo jego szefowie dowiedzą się, że dał się ośmieszyć 9-latce. JJ widzi, że z tą małą nie ma żartów, więc niechętnie godzi się na warunki umowy. Tymczasem okazuje się, że rodzina dziewczynki jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie. JJ i Sophie ruszają do akcji! Jej spryt i jego cios, to broń masowego rażenia.
Udostępnij: