Który plakat komedii Woody'ego Allena bardziej was kręci?

Informacja nadesłana przez dystrybutora, Filmweb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kt%C3%B3ry+plakat+komedii+Woody%27ego+Allena+bardziej+was+kr%C4%99ci-59073
Który plakat komedii Woody'ego Allena bardziej was kręci?
Prezentujemy dwa alternatywne polskie plakaty komedii Woody'ego Allena "Co nas kręci, co nas podnieca", którą Kino Świat wprowadza na ekrany kin 9 kwietnia. Filmweb oraz dystrybutor chcą poznać wasze opinie na temat plakatów – który z nich bardziej was kręci?


(kliknij, aby powiększyć)

20-letnia prowincjuszka Melody (Evan Rachel Wood) trafia do wielkiego miasta w poszukiwaniu lepszego życia. Znajduje schronienie i miłość pod dachem Borisa (Larry David) ekscentrycznego geniusza, który zgryźliwością i surowym męskim wdziękiem mógłby ścigać się z samym doktorem House’em!

Gdy stateczna matka Melody - Marietta (Patricia Clarkson) dowiaduje się o nowym związku córki, zrobi wszystko, żeby skłócić ją z Borisem i posłać w ramiona zabójczo przystojnego aktora Randy’ego (Henry Cavill).Wkrótce sama jednak zostanie trafiona strzałą Amora… a właściwie kilkoma strzałami. Szalony romans Marietty z dwoma mężczyznami to dopiero początek serii przezabawnych sercowych komplikacji, które raz na zawsze rozstrzygną… "Co nas kręci, co nas podnieca".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones