"Chucky" żyje! 3. sezon serialu dostał zielone światło

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Legenda+horroru%2C+Chucky%2C+powr%C3%B3ci+w+3.+sezonie+serialu+SyFy-149173
"Chucky" żyje! 3. sezon serialu dostał zielone światło
Choć "M3GAN" zawładnęła ostatnio naszą wyobraźnią i chwilowo wysunęła się na prowadzenie w wyścigu morderczych lalek, Chucky nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Stacja SyFy przedłużyła właśnie serial o jego krwawych przygodach na kolejny, trzeci sezon. 

Nie wiadomo na razie, ile odcinków będzie liczył cykl. Wiadomo natomiast, że Chucky powróci jeszcze w 2023 roku. "Obsada i ekipa chciałaby gorąco podziękować za fantastyczne przyjęcie 2. sezonu i przekazać dobrą wiadomość: dostaliśmy zielone światło na kolejny sezon. To bardzo cieszy Chucky'ego. A was? 

"Chucky" - o czym opowiada serial?"Chucky" jest kontynuacją klasycznego cyklu horrorów "Laleczka Chucky".  Akcja "Chucky'ego" rozgrywa się na idyllicznych amerykańskich przedmieściach. W trakcie wyprzedaży garażowej jeden z bohaterów nabywa tytułową zabawkę opętaną przez ducha seryjnego mordercy. Wkrótce sąsiedztwem wstrząsa seria makabrycznych zabójstw. Na światło dzienne zaczynają także wychodzić mroczne sekrety społeczności. W okolicy pojawiają się wrogowie i sprzymierzeńcy Chucky'ego, którzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, kto stoi za zbrodniami. 

Zabójczej zabawce głosu użyczył po raz kolejny Brad Dourif. W obsadzie "Chucky'ego" są również: Zackary Arthur, Teo Brione, Alyvia Alyn Lind, Jennifer Tilly, Björgvin Arnarson i Devon Sawa. Twórca postaci Chucky'ego, Don Mancini, pełni funkcję showrunnera.

"Chucky" - zobacz zwiastun serialu o kultowym bohaterze horrorów


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones