Linda i Pazura w nowej produkcji Sony

Informacja nadesłana: Sony Interactive Entertainment Europe /
https://www.filmweb.pl/news/Linda+i+Pazura+w+nowej+produkcji+Sony-91192
Linda, Pazura, Zbrojewicz, Malajkat, Boberek, Kryszak i Banaszyk. Nie zanosi się na to, abyśmy zobaczyli wszystkich tych aktorów w jednym filmie, jednak pewną namiastkę tego może dać nam "PlayStation All-Stars Battle Royale" - nowa gra wydana na konsole PlayStation 3 i PlayStation Vita.Wyprodukowane przez SuperBot Entertainment, "PlayStation All-Stars Battle Royale" to gra walki dla czterech osób, w której pojawią się postacie i motywy z najpopularniejszych tytułów PlayStation. Gracze wcielą się w takie postacie, jak Kratos, Sweet Tooth, Parappa, Fat Princess, pułkownik Radec, Sly Cooper i wiele innych. Dodatkowo, będą mieli dostęp do wielu popularnych postaci z gier innych wydawców. Dzięki dużej ilości postaci, ataków specjalnych, aren oraz muzyki, "PlayStation All-Stars Battle Royale" umożliwi graczom walkę w niezwykle bogatym świecie PlayStation.

Użytkownicy mają do wyboru kilka trybów dla pojedynczego gracza, takich jak Próby czy Arcade. W Próbach nie tylko nauczą się podstaw walki, ale także rozwiną swoje umiejętności dzięki setkom wyzwań. Dodatkowo, mogą stoczyć szereg potyczek, za które otrzymają nagrody, w trybie Arcade. Środowiska, w których toczą się pojedynki, oraz muzyka powstały z połączenia elementów różnych gier, co ma na celu pokazanie danej marki w wyjątkowy sposób. 

O czym warto jeszcze pamiętać to Cross-Play i Cross-Buy, dwie nowe usługi Sony, które znalazły się w tej grze. Cross-Play pozwala graczom połączyć się nawet z trzema znajomymi i wspólnie cieszyć się rozgrywką sieciową, niezależnie od platformy - PS Vita lub PS3. Cross-Buy pozwala właścicielom PS3 i PS Vita zakupić grę na jedną platformę, a następnie grać na innej platformie za darmo.

   


Gra będzie rozwijana przez Sony, czego najlepszym przykładem jest zapowiedziane jeszcze przed premierą darmowe DLC, które pobrać będziemy mogli na początku przyszłego roku.
Udostępnij: