Michelle Pfeiffer i Jessica Simpson w remake'u "Grease"?

ABC Australia / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Michelle+Pfeiffer+i+Jessica+Simpson+w+remake%27u+%22Grease%22-38568
Michelle Pfeiffer zagrała swego czasu w "Grease 2" i do dziś żałuje tej decyzji. Nie przeszkadza jej to jednak rozważać propozycji, z jaką ostatnio zwrócili się do niej producenci. Otóż chcą, by aktorka zagrała w remake'u oryginału.

Pfeiffer stwierdziła, że pomysł bardzo jej się podoba i ma nadzieję, że powstanie dobry filmy. Co do roli, to nie podjęła jeszcze decyzji, lecz w wypowiedzi dla prasy stwierdziła, że kusi ją postać dyrektorki szkoły. Według aktorki producenci do roli, którą w oryginalne zagrała Olivia Newton-John, widzieliby Jessicę Simpson.

"Grease" powstał w 1978 roku i należy do najpopularniejszych musicali amerykańskich. Danny, lider grupy T-Birds spędza romantyczne wakacje w towarzystwie Sandy, która mieszka w Australii. Przysięgają sobie miłość i rozstają, ona ma wyjechać. Zupełnie niespodziewanie zostaje w USA. Spotykają się ponownie w szkole - Rydell High. Jednak Sandy, dobrze ułożona panienka, nie pasuje do wizerunku Dannyego w szkole. Sandy próbuje zostać jedną z Pink Ladies i znowu być dziewczyną Zuko.
Udostępnij: