Mistrzowie Kina Mastercard: Przeżyjcie "Najlepsze lata"

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Mistrzowie+Kina+Mastercard%3A+Prze%C5%BCyjcie+%22Najlepsze+lata%22-134867
O tym, że znany z "Supersamca" i "Wilka z Wall Street" Jonah Hill to świetny aktor, nie musimy nikogo przekonywać. Ale na pewno nie wiedzieliście, jak doskonałym jest reżyserem! Jego fabularny debiut "Najlepsze lata" to najnowsza propozycja w cyklu "Mistrzowie Kina Mastercard". Zapraszają Grażyna Torbicka i Michał Walkiewicz:Bilety na filmy z cyklu "Mistrzowie Kina Mastercard" wciąż można nabyć w kasach kin oraz na stronie Multikina (cena biletu będzie zgodna z cennikiem obowiązującym w danym mieście).

"Deska, pizza, kumple, browar, wreszcie – uraz głowy, pierwszy seks, dziwne tabletki od pana doktora, ucieczka przed policją. Hill dorzuca kolejne anegdoty do opowieści, której słuchaliśmy już dziesiątki razy. Czyni to jednak z taką literacką lekkością, tak dużą świadomością filmowej materii i z pomocą tak naturalnych, młodych aktorów, że zarzut dyskontowania naszej nostalgii raczej nie przejdzie Wam przez gardło" – pisał o filmie Walkiewicz. Jeśli kochacie podobne klimaty, to dla Was pozycja obowiązkowa! Ambitne, festiwalowe kino, ważne i nagradzane filmy, które skłaniają do dyskusji
– w Multikinie trwa cykl "Mistrzowie Kina Mastercard", który zadowoli najbardziej wymagających kinomanów. Każda projekcja w ramach projektu poprzedzona jest premierowym odcinkiem autorskiego programu Grażyny Torbickiej i Michała Walkiewicza wyświetlanym na wielkim ekranie.

Projekt "Mistrzowie Kina Mastercard" realizowany jest aż w 16 kinach sieci Multikino: w Warszawie (w kinach na Targówku i Ursynowie), Poznaniu (w Multikinie Malta), Gdańsku, Sopocie, Szczecinie, Wrocławiu, Rzeszowie, Olsztynie, Pruszkowie, Łodzi, Lublinie, Krakowie, Katowicach, Bydgoszczy i Kielcach.

Nowe odcinki można zobaczyć w każdy poniedziałek o godz. 19:30 na ekranach kin sieci Multikino. Po projekcjach na dużym ekranie odcinki programu można zobaczyć także na portalu Filmweb.pl.

Zapraszamy Was również do odwiedzenia Filmowej Strefy Mastercard

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones