Mistrzowie Kina Mastercard: Torbicka i Walkiewicz o "Kafarnaum"

  • Informacja nadesłana
  • Filmy, Inne
Ambitne, festiwalowe kino, ważne i nagradzane filmy, które skłaniają do dyskusji – w Multikinie trwa cykl "Mistrzowie Kina Mastercard", który zadowoli najbardziej wymagających kinomanów. Każda projekcja w ramach projektu poprzedzona jest premierowym odcinkiem autorskiego programu Grażyny Torbickiej i Michała Walkiewicza wyświetlanym na wielkim ekranie.

Przed Wami odcinek poświęcony "Kafarnaum" w reżyserii Nadine Labaki, autorki pamiętnego "Karmelu". 


3 21


Nowe odcinki można zobaczyć w każdy poniedziałek o godz. 19:30 na ekranach kin sieci Multikino. Po projekcjach na dużym ekranie odcinki programu można zobaczyć także na portalu Filmweb.pl. Kolejnym filmem, o którym porozmawiają Grażyna Torbicka i Michał Walkiewicz, będą "Złodziejaszki".

Projekt "Mistrzowie Kina Mastercard" realizowany jest aż w 16 kinach sieci Multikino: w Warszawie (w kinach na Targówku i Ursynowie), Poznaniu (w Multikinie Malta), Gdańsku, Sopocie, Szczecinie, Wrocławiu, Rzeszowie, Olsztynie, Pruszkowie, Łodzi, Lublinie, Krakowie, Katowicach, Bydgoszczy i Kielcach.

Bilety na filmy z cyklu "Mistrzowie Kina Mastercard" można nabyć w kasach kin oraz na stronie Multikina. Cena biletu będzie zgodna z cennikiem obowiązującym w danym mieście.

Zapraszamy do odwiedzenia Filmowej Strefy Mastercard

zobacz też: