Mistrzowie Kina Mastercard: kim są "Oni" Paolo Sorrentino?

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Mistrzowie+Kina+Mastercard%3A+kim+s%C4%85+%22Oni%22+Paolo+Sorrentino-133298
Tego Pana (ani jego filmów) nie trzeba nikomu przedstawiać! "Boski", "Wielkie piękno", czy "Wszystkie odloty Cheyenne'a" to już pozycje kultowe, zaś Paolo Sorrentino pozostaje jednym z najważniejszych współczesnych mistrzów europejskiego kina. W nowym programie z cyklu "Mistrzowie Kina Mastercard" Grażyna Torbicka i Michał Walkiewicz rozmawiają o jego nowym filmie - "Oni". 
Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak wypadł Sorrentino w konfrontacji z najbardziej kontrowersyjną postacią włoskiej polityki, Silvio Berlusconim, nie zastanawiajcie się dwa razy! Bilety na filmy z cyklu "Mistrzowie Kina Mastercard" można nabyć w kasach kin oraz na stronie Multikina cena biletu będzie zgodna z cennikiem obowiązującym w danym mieście).

Ambitne, festiwalowe kino, ważne i nagradzane filmy, które skłaniają do dyskusji – w Multikinie trwa cykl "Mistrzowie Kina Mastercard", który zadowoli najbardziej wymagających kinomanów. Każda projekcja w ramach projektu poprzedzona jest premierowym odcinkiem autorskiego programu Grażyny Torbickiej i Michała Walkiewicza wyświetlanym na wielkim ekranie. 

Projekt "Mistrzowie Kina Mastercard" realizowany jest aż w 16 kinach sieci Multikino: w Warszawie (w kinach na Targówku i Ursynowie), Poznaniu (w Multikinie Malta), Gdańsku, Sopocie, Szczecinie, Wrocławiu, Rzeszowie, Olsztynie, Pruszkowie, Łodzi, Lublinie, Krakowie, Katowicach, Bydgoszczy i Kielcach.

Nowe odcinki można zobaczyć w każdy poniedziałek o godz. 19:30 na ekranach kin sieci Multikino. Po projekcjach na dużym ekranie odcinki programu można zobaczyć także na portalu Filmweb.pl.

Zapraszamy Was również do odwiedzenia Filmowej Strefy Mastercard
Udostępnij: