Ms. Marvel obsadzona

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ms.+Marvel+obsadzona-139575
Ms. Marvel obsadzona
Debiutantka Iman Vellani zagra główną rolę w realizowanym przez Marvela serialu "Ms. Marvel". Projekt powstaje dla serwisu streamingowego Disney+.


Za kamerą staną  twórcy "Bad Boys for Life" Adil El Arbi i Bilall Fallah, dwukrotna laureatka Oscarów za dokumenty krótkometrażowe Sharmeen Obaid-Chinoy oraz serialowa weteranka Meera Menon ("The Walking Dead", "Outlander", "For All Mankind").

Serial opowie o przygodach Kamali Khan. Była ona pierwszą muzułmańską superbohaterką, która otrzymała własną serię komiksową. Mieszkająca w New Jersey nastoletnia Pakistanka posiada moc zmieniania kształtu swojego ciała. Po tym, jak Carol Danvers stała się Kapitan Marvel, Kamala "odziedziczyła" jej poprzednią tożsamość, czyli Ms Marvel. Młoda bohaterka ma w przyszłości pojawić się również w kinowych widowiskach Marvela.

"Ms. Marvel" to nie jedyny inspirowany komiksami  serial, który powstaje dla Disney+. W tym roku roku na małym ekranie zadebiutuje "WandaVision". W kolejce czekają także: "The Falcon and Winter Soldier", "Loki", "Hawkeye", "She-Hulk" i "Moon Knight".
Udostępnij: