Nick Castle potwierdza swój powrót w "Halloween Kills"

/Film / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nick+Castle+potwierdza+sw%C3%B3j+powr%C3%B3t+w+%22Halloween+Kills%22-134045
Z Comic-Conu w San Diego dowiedzieliśmy się, że w przygotowaniu są dwie kolejne części zeszłorocznego hitu "Halloween". Kontynuacje noszą tytuły: "Halloween Kills" i "Halloween Ends". Pierwszy z nich trafi do kin 16 października 2020 roku, drugi – 15 października 2021 roku. Teraz grający Michaela Myersa zarówno w nowej odsłonie, jak i oryginale z 1978 roku Nick Castle potwierdził, że powtórzy swoją rolę także w najnowszym sequelu. 

Oto jego zabawny twitt. Wiemy również, że w obu filmach powróci gwiazda serii – Jamie Lee Curtis

Za kamerą stanie po raz kolejny David Gordon Green. Napisał on również scenariusze sequeli do spółki z Dannym McBride'em, Scottem Teemsem,  Paulem Bradem Loganem i Chrisem Bernierem.

"Halloween" z 2018 było bezpośrednią kontynuacją kultowego slashera Johna Carpentera z 1978 roku. Jamie Lee Curtis powróciła w ikonicznej roli Laurie Strode, by w ostatecznej rozgrywce stawić czoła Michaelowi Myersowi, zamaskowanej postaci, która prześladowała ją od kiedy udało jej się uciec z morderczej zabawy halloweenowej cztery dekady wcześniej. Film zarobił na całym świecie ponad ćwierć miliarda dolarów. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones