Koniec "The Walking Dead", co dalej? Gwiazda serialu w spin-offie "Johna Wicka"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Norman+Reedus%2CDaryl+Dixon+z+%22The+Walking+Dead%22%2C+w+spin-offie+serii+%22John+Wick%22%2C+filmie+%22Ballerina%22-148823
Koniec "The Walking Dead", co dalej? Gwiazda serialu w spin-offie "Johna Wicka"
źródło: Getty Images
autor: Albert L. Ortega
To nie koniec obsadowych nowinek nadchodzących z planu "Balleriny", filmowego spin-offu serii "John Wick". U boku Any de Armas wystąpi Norman Reedus, najbardziej znany z roli Daryla Dixona w serialu "The Walking Dead".


Co wiemy o "Ballerinie"?"Ballerina" pomyślana jest jako spin-off cyklu "John Wick". Pomysł bazuje na szkole dla płatnych zabójczyń i baletmistrzyń, którą przez chwilę mogliśmy oglądać w filmie "John Wick 3". Szczegóły fabuły nie są na razie znane. Wiemy jedynie tyle, że bohaterką będzie młoda zabójczyni, która postanawia zemścić się na osobach odpowiedzialnych za śmierć jej rodziny.

Scenariusz przygotował Shay Hatten, który jest już z cyklem związany będąc współautorem fabuły trzeciego "Johna Wicka". Za kamerą stoi Len Wiseman mający na swoim koncie takie filmy jak "Underworld" i "Szklana pułapka 4.0". Gwiazdą filmu jest Ana de Armas. Z obsady znanej z głównego cyklu w "Ballerinie" pojawią się: Keanu Reeves jako John Wick, Ian McShane jako kierownik hotelu Continental oraz Anjelica Huston, szefowa rosyjskiej organizacji mafijnej Ruska Roma. Na ekranie zobaczymy także Lance'a Reddicka i Catalinę Sandino Moreno.

Jedna z producentek filmu, Erica Lee skomentowała angaż ReedusaJesteśmy wielkimi fanami Normana. Wierzymy, że widownia będzie równie podekscytowana jego dołączeniem do uniwersum "Johna Wicka". Będzie niezwykłym dodatkiem do obsady "Balleriny".

Norman Reedus - skąd znamy aktora?W swoim aktorskim CV Reedus ma m.in. role w filmach: "Osiem milimetrów", "Święci z Bostonu", "Święci z Bostonu II - Dzień Wszystkich Świętych", "Blade: Wieczny łowca II", "American Gangster", "Cadillac Records", "W nowym zwierciadle: Wakacje" czy "Psy mafii". Fani gier mogą znać go także z ostatniej produkcji Hideo Kojimy, "Death Stranding".


Jako Daryl Dixon Reedus występował od początku serialu "The Walking Dead". Pojawił się w każdym z 11. sezonów, łącznie w 174 odcinkach. Postać szybko stała się jednym z ulubieńców fanów. Zakończenie "TWD" nie będzie jednak ostatecznym pożegnaniem aktora z kusznikiem, ponieważ już trwają prace nad spin-offem serialu skupionym na Darylu.

To nie jedyny nadchodzący projekt Reedusa. Aktor znalazł się w obsadzie nowego filmu Jeffa Nicholsa "The Bikeriders". W projekcie zagra stały współpracownik reżysera Michael Shannon, a także Austin ButlerTom HardyJodie Comer i Boyd Holbrook.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones