"Święci z Bostonu 3" bez Troya Duffy'ego. Reedus i Flanery wracają do ról

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Bracia+MacManus+wracaj%C4%85+Czekacie+na+%22%C5%9Awi%C4%99tych+z+Bostonu+3%22-154713
"Święci z Bostonu 3" bez Troya Duffy'ego. Reedus i Flanery wracają do ról
"Święci z Bostonu" wracają do akcji. Jak podaje Deadline, studio Dragonfly Films, które posiada prawa do produkcji, łączy siły z odpowiedzialnym m.in. za "Johna Wicka" Thunder Road Pictures. Efektem ich pracy ma być ekspansja franczyzy. 

"Święci z Bostonu" wracają. Co wiemy o projekcie?


Szczegóły fabuły nowej odsłony "Świętych z Bostonu" nie są na razie znane. Norman Reedus i Sean Patrick Flanery powrócą do swoich ról. Trwają poszukiwania reżysera. Troy Duffy, który stał za sterami oryginału i jego sequela z 2009 roku, planuje kontynuować historię braci MacManus w serii książek. Wśród producentów znaleźli się Basil Iwanyk i Erica Lee z Thunder Road Pictures oraz Todd Myers i Peter D. Graves z Dragonfly Films.

Gdy tylko pojawiła się możliwość, by pomóc braciom MacManus w powrocie na ekran, nie wahaliśmy się, by z niej skorzystać. To wyjątkowa okazja, by zbudować coś na ikonicznej mitologii i bohaterach dla długoletnich fanów serii, a jednocześnie otworzyć ją dla nowego pokolenia. Nie mógłbym być bardziej podekscytowany – skomentował Basil Iwanyk.

Odkąd obejrzałem pierwszy film, marzyłem, by dodać coś od siebie do niesamowitej historii "Świętych z Bostonu". Od ponad dziesięciu lat rozmawiam z Seanem Patrickiem Flanerym i Normanem Reedusem o tym, jak spełnić to marzenie – powiedział Todd Myers z Dragonfly Films.

Perspektywa powrotu do roli Murphy'ego MacManusa cieszy także Normana Reedusa

Jestem podekscytowany, że razem z Basilem Iwanykiem z Thunder Road Films i Toddem Myersem z Dragonfly Films dostarczymy widowni więcej "Świętych z Bostonu". Nie mogę się doczekać chwili, gdy wszyscy zobaczą, nad czym pracujemy. Działamy dalej, choć tym razem nie będzie z nami naszego długoletniego przyjaciela i kapitana Troya Duffy'ego. Postanowił opowiedzieć o "Świętych z Bostonu" w serii książek i nie mogę się już doczekać ich lektury.

O czym opowiadają "Święci z Bostonu"? Zobacz zwiastun


"Święci z Bostonu" obchodzą w tym roku 25-lecie premiery. Poza Normanem Reedusem i Seanem Patrickiem Flanerym w filmie wystąpili m.in. Willem Dafoe, David Della Rocco i Billy Connolly. Zobaczcie zwiastun: Młodzi bracia MacManus pewnego dnia zadzierają w barze z rosyjską mafią, która dręczy mieszkańców ich okolicy. Połamawszy gnaty gangsterom zaczynają wierzyć, że odkryli swoje powołanie. Co więcej: uważają, że Bóg wybrał ich, by byli narzędziem Jego zemsty czyli zabili wszystkich złoczyńców w Bostonie (na początek). Bracia zaopatrują się w broń i ruszają zapolować na przestępców. Niebawem miasto aż huczy od opowieści o ich krwawych dobrych uczynkach, a gazety nazywają ich Świętymi z Bostonu. Krwawym tropem braci rusza policja i genialny agent FBI Paul Smecker.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones