Melissa McBride wraca do "The Walking Dead". Carol ponownie spotka Daryla Dixona

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Melissa+McBride+wraca+do+%22The+Walking+Dead%22.+Carol+ponownie+spotka+Daryla+Dixona-152429
Melissa McBride wraca do "The Walking Dead". Carol ponownie spotka Daryla Dixona
Melissa McBride, czyli Carol Peletier z "The Walking Dead", ponownie spotka się z granym przez Normana Reedusa Darylem Dixonem. Aktorka dołączyła do obsady drugiego sezonu spin-offu zatytułowanego "The Walking Dead: Daryl Dixon". AMC podzieliło się tą informacją podczas trwającego w Nowym Jorku Comic-Conu.

Norman Reedus i Melissa McBride jako Daryl Dixon i Carol Peletier w serialu "The Walking Dead"

Melissa McBride wraca jako Carol Peletier w "The Walking Dead: Dary Dixon"


Po raz pierwszy grana przez Melissę McBride Carol Peletier pojawi się w serialu "The Walking Dead: Daryl Dixon" w ostatnim odcinku pierwszego sezonu. Jego emisja jest zaplanowana w USA na 15 października, ale fani uczestniczący w nowojorskim Comic-Conie mieli okazję obejrzeć go przedpremierowo w czwartek. 

Premiera drugiego sezonu, zatytułowanego "The Walking Dead: Daryl Dixon – The Book of Carol", zaplanowana jest na 2024 rok. Aktualnie trwają prace nad zdjęciami, które powstają we Francji.

Melissa McBride wcielała się w Carol Peletier we wszystkich 11 sezonach oryginalnej serii. Pojawiła się też gościnnie w spin-offie "Fear the Walking Dead". Po wybuchu pandemii zombie bohaterka ucieka wraz z przemocowym mężem i córką Sophią do Atlanty. Przyłączają się do obozu ocalałych. Gdy Sophie znika, Carol zbliża się do Daryla Dixona. Stali się oni jedną z ulubionych ekranowych par fanów serialu.

Zobacz zwiastun serialu "The Walking Dead: Daryl Dixon"


Serial "The Walking Dead: Daryl Dixon" zadebiutował na AMC we wrześniu tego roku. W tytułową rolę ponownie wcielił się Norman Reedus. Towarzyszyli mu m.in. Clémence Poésy, Romain Levi, Adam Nagaitis i Anne Charrier. Zobaczcie zwiastun: 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones