Poznaliśmy oficjalny tytuł drugiej części "Death Stranding"?

VGC / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Death+Stranding+2+%E2%80%93+Na+Pla%C5%BCy%22%3A+Wszystko%2C+Co+Wiemy+o+Nadchodz%C4%85cej+Grze-153784
Poznaliśmy oficjalny tytuł drugiej części "Death Stranding"?
Kojima Productions, znane z tworzenia gier o wyjątkowej głębi fabularnej, przygotowuje się do wydania kontynuacji swojego hitu – "Death Stranding". Zgodnie z najnowszymi plotkami, sequel ma otrzymać podtytuł "Death Stranding 2 – Na Plaży", co bardziej kojarzy się z dodatkiem do "The Sims", niż kolejną grą tego wizjonera.

Billbil-kun - Niezawodne źródło informacjiDane o nowej grze wyciekły za sprawą billbil-kuna, dataminera o ugruntowanej reputacji w branży gier. Jego poprzednie przecieki wielokrotnie okazywały się prawdziwe, co czyni te informacje szczególnie wiarygodnymi.

Spekuluje się, że oficjalne potwierdzenie informacji o "Death Stranding 2" może nastąpić nawet w ciągu najbliższych 15 dni. Istnieje także przypuszczenie, że premiera gry może zostać ogłoszona podczas niezapowiedzianej jeszcze prezentacji PlayStation State of Play. Taki ruch byłby logicznym krokiem, biorąc pod uwagę wcześniejszą współpracę studia z Sony.Kontynuacja opowieści z gwiazdorską obsadą"Death Stranding 2" zapowiada się jako kontynuacja opowieści z pierwszej części gry. Wśród potwierdzonych gwiazd znajdziemy Léa Seydoux, grającą wcześniej postać Fragile, a także Normana Reedusa. Dodatkowo, w grze ma pojawić się Troy Baker.

Historia Death StrandingPierwsza część "Death Stranding" została wydana przez Sony na PS4 w listopadzie 2019 roku, a następnie trafiła na PC w lipcu 2020 roku dzięki 505 Games. W 2021 roku na PS5 ukazała się wersja Director’s Cut, a rok później trafiła na komputery. Gra cieszyła się ogromną popularnością, przyciągając ponad 16 milionów graczy na różnych platformach, w tym usługach subskrypcyjnych takich jak PlayStation Plus i PC Game Pass.

Death Stranding na dużym ekranieNiedawno Kojima Productions ogłosiło współpracę z firmą A24, aby przenieść "Death Stranding" na duży ekran. A24, odpowiedzialna za takie filmy jak "Wszystko wszędzie naraz" czy "Nieoszlifowane Diamenty", ma pomóc w stworzeniu adaptacji filmowej, która zgłębi tajemnice apokaliptycznego zdarzenia znanego jako Death Stranding.

"Death Stranding 2 – Na Plaży" zapowiada się na kolejny hit Kojima Productions, łączący innowacyjną rozgrywkę z głęboką i wciągającą fabułą. Jednak czy ten podtytuł okaże się prawdziwym, przekonamy się już wkrótce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones