OSCARY 2015: Tylko do północy możecie typować zwycięzców

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/OSCARY+2015%3A+Tylko+do+p%C3%B3%C5%82nocy+mo%C5%BCecie+typowa%C4%87+zwyci%C4%99zc%C3%B3w-109879
Członkowie Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej zakończyli oddawanie głosów na zdobywców tegorocznych Oscarów. Wy jesteście w lepszej sytuacji, bo jeszcze do północy możecie typować laureatów w naszej oscarowej ankiecie. Znajdziecie ją TUTAJ.


Na stronie ankiety pod każdym tytułem/nazwiskiem znajduje się przycisk "głosuj" widoczny po najechaniu myszką. Kliknięcie go oznacza oddanie głosu. Głosować możecie w każdej kategorii.

Przed Oscarami podsumujemy wyniki, by przekonać się, na ile gust i intuicja użytkowników Filmwebu zgodne są z wyborami Akademii.

Faworytów tegorocznej gali jest dwóch: "Birdman" i "Grand Budapest Hotel". Oba filmy zdobyły po 9 nominacji. O jedną mniej uzyskała "Gra tajemnic". Sześć szans na zwycięstwo ma "Snajper" i "Boyhood", a pięć "Interstellar", "Foxcatcher", "Teoria wszystkiego" i "Whiplash". Do kogo waszym zdaniem powinny powędrować statuetki?

Ankietę znajdziecie TUTAJ.

GALA WRĘCZENIA OSCARÓW(R) NA ŻYWO TYLKO W CANAL+!

BEZPOŚREDNIA TRANSMISJA (NIEDZIELA, 22 / 23 LUTEGO) ORAZ SKRÓT (WTOREK, 24 LUTEGO) DOSTĘPNE W OTWARTYM OKNIE DLA WSZYSTKICH ABONENTÓW PLATFORMY NC+.