Zagłosuj w ankiecie i wybierz zwycięzców Oscarów

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/Zag%C5%82osuj+w+ankiecie+i+wybierz+zwyci%C4%99zc%C3%B3w+Oscar%C3%B3w-109644
22 lutego poznamy laureatów tegorocznych nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Zanim jednak Akademia ogłosi swój werdykt, zachęcamy do wzięcia udziału w naszej oscarowej ankiecie, która dostępna jest w zakładce OSCARY 2015.


Zapraszamy wszystkich Filmwebowiczów do wzięcia udziału w ANKIECIE OSCAROWEJ, którą znajdziecie w zakładce OSCARY 2015.

Jest tam lista nominowanych we wszystkich kategoriach. Pod każdym tytułem/nazwiskiem znajduje się przycisk "głosuj" widoczny po najechaniu myszką. Kliknięcie go oznacza oddanie głosu. Głosować możecie w każdej kategorii.

Przed Oscarami podsumujemy wyniki, by przekonać się, na ile gust i intuicja użytkowników Filmwebu zgodne są z wyborami Akademii.

Faworytów tegorocznej gali jest dwóch: "Birdman" i "Grand Budapest Hotel". Oba filmy zdobyły po 9 nominacji. O jedną mniej uzyskała "Gra tajemnic". Sześć szans na zwycięstwo ma "Snajper" i "Boyhood", a pięć "Interstellar", "Foxcatcher", "Teoria wszystkiego" i "Whiplash". Do kogo waszym zdaniem powinny powędrować statuetki?

Ankietę znajdziecie TUTAJ.

GALA WRĘCZENIA OSCARÓW(R) NA ŻYWO TYLKO W CANAL+!

BEZPOŚREDNIA TRANSMISJA (NIEDZIELA, 22 / 23 LUTEGO) ORAZ SKRÓT (WTOREK, 24 LUTEGO) DOSTĘPNE W OTWARTYM OKNIE DLA WSZYSTKICH ABONENTÓW PLATFORMY NC+.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones