Oto gwiazdy serialowej wersji "Serii niefortunnych zdarzeń"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Oto+gwiazdy+serialowej+wersji+%22Serii+niefortunnych+zdarze%C5%84%22-116440
Neil Patrick Harris ("Zaginiona dziewczyna") oraz Patrick Warburton ("Ted") zagrają w nowej ekranizacji "Serii niefortunnych zdarzeń" autorstwa Daniela Handlera (pseudonim: Lemony Snicket), która powstaje dla Netflixa. Ten pierwszy wcieli się w hrabiego Olafa. Ten drugi zagra narratora - Lemony'ego Snicketa. 

GettyImages-464167312.jpg Getty Images © Kevin Winter


Seria książek opowiada o trojgu rodzeństwa, które po śmierci rodziców trafia pod opiekę dalekiego krewnego hrabiego Olafa. To właśnie on jest przyczyną tytułowych niefortunnych zdarzeń. Gdy tylko dzieci zostają mu odebrane i trafiają do innych rodzin, Olaf zawsze ich odnajduje, a nieszczęsna rodzina często ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Każda książka zaczyna się od przestrogi autora, że historia nie będzie miała szczęśliwego zakończenia. 

Zdjęcia do serialu mają rozpocząć się w marcu. W głównych rolach w serialu wystąpią Malina Weissman i Louis Hynes. Weissman wcieliła się wcześniej m.in. w młodą Karę w serialu "Supergirloraz małą April w "Wojowniczych żółwiach ninja". Hynes z kolei jest debiutantem. Młodzi aktorzy zagrają parę głównych bohaterów, Violet i Klausa. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones