FOTO: Neil Patrick Harris to hrabia Olaf

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Neil+Patrick+Harris+to+hrabia+Olaf-117163
W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie Neila Patricka Harrisa w roli hrabiego Olafa w ekranizacji "Serii niefortunnych zdarzeń". 13-odcinkowy serial na podstawie książek Lemony'ego Snicketa przygotowuje Netflix.


Seria książek opowiada o trojgu rodzeństwa, które po śmierci rodziców trafia pod opiekę dalekiego krewnego hrabiego Olafa. To właśnie on jest przyczyną tytułowych niefortunnych zdarzeń. Gdy tylko dzieci zostają mu odebrane i trafiają do innych rodzin, Olaf zawsze ich odnajduje, a nieszczęsna rodzina często ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Każda książka zaczyna się od przestrogi autora, że historia nie będzie miała szczęśliwego zakończenia.

Zdjęcia do serialu rozpoczęły się w marcu. W głównych rolach w serialu występują Malina Weissman i Louis Hynes. Weissman wcieliła się wcześniej m.in. w młodą Karę w serialu "Supergirl" oraz małą April w "Wojowniczych żółwiach ninja". Hynes z kolei jest debiutantem. Młodzi aktorzy grają parę głównych bohaterów, Violet i Klausa.

"Seria niefortunnych zdarzeń" była już ekranizowana w 2004 roku. W filmie wystąpili wtedy między innymi: Meryl Streep, Jim Carrey i Jude Law.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones