Otwieramy i gramy w "Starlink: Bitwa o Atlas"

autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Otwieramy+i+gramy+w+%22Starlink%3A+Bitwa+o+Atlas%22-131235
W połowie października do sprzedaży trafiła gra "Starlink: Bitwa o Atlas", w którą zagrać mogli posiadacze PlayStation 4, Xboksów One oraz hybrydowych konsol Nintendo Switch. W ramach przypomnienia tego tytułu zachęcamy do obejrzenia dwóch materiałów wideo, które przygotowaliśmy z tej gry.

W pierwszym wideo otwieramy edycję na Xbox One i pokazujemy na czym polega rozgrywka w tym tytule oraz o co chodzi z dołączanymi do zestawu akcesorami.


W drugim wideo możecie zaś zobaczyć jak prezentuje się najlepsza naszym zdaniem edycja tej gry, czyli ta na Nintendo Switch, która nie tylko pozwala Wam na zabawę gdziekolwiek i kiedykolwiek, ale i zawiera dodatkową zawartość ze Star Foksem, której nie znajdziecie na innych platformach.


"Starlink: Bitwa o Atlas" dostępny jest w pełnej polskiej wersji językowej, a w dubbingu usłyszeć możecie gwiazdę polskiego YouTube'a - Blowka. Grę możecie aktualnie dorwać w niższej niż sugerowana cenie, co na pewno przekona wielu niezdecydowanych do sięgnięcia po tę produkcję.
Udostępnij: