PLOTKA: Alicia Vikander zostanie Spider-Woman?

Moviehole / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/PLOTKA%3A+Alicia+Vikander+zostanie+Spider-Woman-136527
Po sieci krąży plotka, jakoby Sony szykowało się do realizacji kolejnego komiksowego widowiska na podstawie postaci Marvela, do których ma prawa. Tym razem chodzi o Spider-Woman.

GettyImages-955802702.jpg Getty Images © Sean Zanni


Jeśli wierzyć doniesieniom portalu The Illuminerdi, to Sony ma już nawet kandydatkę na odtwórczynie tytułowej heroiny. To Alicia Vikander, gwiazda nowego "Tomb Raidera".

Studio ma również kandydatkę na stanowisko reżysera. Podobno szansę na angaż ma specjalistka od seriali Michelle MacLaren, która swego czasu zajmowała się "Wonder Woman", ale ostatecznie tamtego komiksowego widowiska nie wyreżyserowała.

Bohaterką "Spider-Woman" miałaby zostać Jessica Drew, młoda kobieta, która przed laty zapadła na chorobę popromienną wystawiona na działanie uranu znajdującego się w laboratorium jej ojca. Aby ją uratować, rodzic stworzył specjalne serum na bazie radioaktywnych pająków i wprowadził córkę w stan podobny do hibernacji. Po 10 latach Jessica budzi się, niemal w ogóle się niepostarzała i obdarzona niezwykłymi mocami. Ceną są jednak wspomnienia – dziewczyna nie pamięta, kim była wcześniej...

Postać Spider-Woman Sony chce podobno wykorzystać do scalenia wszystkich swoich marvelowych widowisk w jedno uniwersum.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones