PLOTKA: Dwa seriale w uniwersum "Obcego"?

The Playlist / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/PLOTKA%3A+Dwa+seriale+w+uniwersum+%22Obcego%22-131850
Po sieci krąży ciekawa plotka na temat przyszłości uniwersum "Obcego". Otóż HNEntertainment twierdzi, że w przygotowaniu są dwa seriale rozwijające mitologię znaną z kinowych widowisk.


Częściowo portal powtarza tu doniesienia z ubiegłego roku, kiedy to twierdził, że powstanie aktorski serial osadzony w uniwersum "Obcego". Wtedy nikt inny tego nie potwierdził. Teraz HNEntertainment nie tylko podtrzymuje tamte doniesienia, ale rozwija je twierdząc, że pod rządami Disneya w 20th Century Fox powstaną dwa seriale.

Portal nie podaje żadnych szczegółów na temat obu tych projektów. Dodaje jednak, że przynajmniej jeden z nich będzie produkowany przez Ridleya Scotta i że powstanie on na potrzeby platformy Hulu, której współwłaścicielem jest Disney.

Wokół "Obcego" ostatnio panuje spore zamieszanie. Przypomnijmy, że niedawno wyobraźnię fanów rozbudził James Cameron, którego enigmatyczna wypowiedź została przez wielu zinterpretowana jako zapowiedź wyprodukowania przez niego "Obcego" w reżyserii Neilla Blomkampa.

Udostępnij: