PREMIERA: Plakat "Tarapatów", nowego polskiego filmu dla dzieci

Filmweb autor: /
https://www.filmweb.pl/news/PREMIERA%3A+Plakat+%22Tarapat%C3%B3w%22%2C+nowego+polskiego+filmu+dla+dzieci-123396
Jutro Dzień Dziecka. Z tej okazji prezentujemy Wam plakat filmu "Tarapaty". Jest to nowa polska produkcja skierowana do młodych widzów. W kinach pojawi się 15 września.

Plakat możecie obejrzeć poniżej:


(kliknij, aby powiększyć)

Szajka złodziei, dociekliwe dzieciaki, pies i opuszczona kamienica – to musi oznaczać tarapaty. Zwłaszcza, gdy ktoś jest pewien, że nie wszystkie skarby zostały odnalezione. Julkę, Olka i Pulpeta – głównych bohaterów "Tarapatów" - spotykają niecodzienne przygody! W filmie, obok debiutujących Hani Hryniewickiej i Kuby Janoty-Bzowskiego, zobaczymy również Piotra Głowackiego, Romę Gąsiorowską, Joannę Szczepkowską, Jadwigę Jankowską-Cieślak, Marię Maj i Krzysztofa Stroińskiego.

Przyjaźń to wcale nie taka prosta sprawa i Julka dobrze o tym wie. Ma 12 lat, chodzi do szkoły z internatem i jeszcze nigdy nie miała prawdziwej przyjaciółki. Zaczynają się wakacje, a razem z nimi kłopoty. Julka zamiast do rodziców w Kanadzie, trafia do ciotki w Warszawie. W tej samej kamienicy mieszka Olek. Kiedy dzieciakom przypadkiem wpada w ręce plan prowadzący do skarbu, zaczyna się ekscytująca przygoda. Na drodze do rozwiązania zagadki staje złodziejska szajka, niania – nałogowa palaczka i podejrzany pożeracz cukierków. Nikt nie jest tym za kogo się podaje, a wyścig z czasem trwa. Żeby wyjść cało z tej historii, Julka musi pokonać nieufność i odważyć się na przyjaźń.

Premiera "Tarapatów" w kinach w całej Polsce 15 września.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones