Paz Vega w romantycznej komedii

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Paz+Vega+w+romantycznej+komedii-13199
Hiszpańska aktorka Paz Vega ("Porozmawiaj z nią") wystąpi w realizowanej przez wytwórnię Columbia Pictures romantycznej komedii "Spanglish". Reżyseruje ją według własnego scenariusza James L. Brooks ("Lepiej być nie może", "Czułe słówka"). W obsadzie znajdują się także Adam Sandler, Anne Bancroft i Tea Leoni. Zdjęcia rozpoczną się w połowie listopada i będą kręcone w Los Angeles.
Będzie to zabawna opowieść o małżeństwie, w życiu którego pojawia się latynoska piękność.

To nie jedyne plany aktorskie latynoskiej piękności. Vega zagra także w romantycznym dramacie "Vita Nuova", do którego zdjęcia także kręcone będą w okolicach listopada.
Aktorka pojawi się także w produkcji "The Reluctant Matador", realizowanej przez brytyjskiego reżysera Beebana Kidrona. Partnerować jej będzie Ryan Reynolds. Będzie to opowieść o mężczyźnie, który wygrywa wycieczkę do Hiszpanii. Tam spotyka dziewczynę swoich marzeń.