Piąty sezon "Zadzwoń do Saula" dopiero w przyszłym roku

/Film / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Pi%C4%85ty+sezon+%22Zadzwo%C5%84+do+Saula%22+dopiero+w+przysz%C5%82ym+roku-132556
W zeszłym roku mieliśmy sezon czwarty "Zadzwoń do Saula", wydawało się, że w tym możemy spokojnie spodziewać się kolejnego. Niestety, życie ma dla nas serię przykrych niespodzianek - nikt nie wie o tym tak dobrze, jak Jimmy McGill/Saul Goodman. Sezon piąty serialu został opóźniony do przyszłego roku.


Powodem przesunięcia są napięte grafiki gwiazd "Zadzwoń do Saula". Stacja AMC zdecydowała się ustalić datę premiery na 2020 rok, żeby wszyscy aktorzy mieli czas na wywiązanie się ze swoich innych obowiązków.

Motorem serialu są aktorzy i nie chcemy ich przemęczyć kosztem gorszego sezonu, powiedziała Sarah Barnett ze stacji AMC. Potwierdziła też, że nie zostało już wiele sezonów. Wiemy dobrze, że zakończenie zostało napisane jeszcze zanim cofnęliśmy się do początku. Scenarzyści mają bardzo sprecyzowaną wizję serialu.

Zapytana o to, jak blisko nieuchronnego finału jesteśmy, powiedziała: Coraz bliżej.

Akcja serialu rozgrywa się przed wydarzeniami z "Breaking Bad", kiedy to Saul Goodman (Bob Odenkirk) nie był nawet Saulem Goodmanem. Zanim bohater spotkał Waltera White'a, nazywał się Jimmy McGill i był niezbyt rozchwytywanym prawnikiem, poszukującym swojego przeznaczenia. Serial opowiada o tym, jak Jimmy zamienił się w Saula.
Udostępnij: