Rhea Seehorn gwiazdą nowego serialu twórcy "Zadzwoń do Saula"

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Rhea+Seehorn+gwiazd%C4%85+nowego+serialu+tw%C3%B3rcy+%22Zadzw%C3%B3n+do+Saula%22-147839
Rhea Seehorn gwiazdą nowego serialu twórcy "Zadzwoń do Saula"
źródło: Getty Images
autor: Evans Westal Ward / NBC
Znana z serialu "Zadzwoń do Saula" i nominowana do Emmy za swoją rolę Rhea Seehorn dostała angaż w najnowszym serialu Vince'a Gilligana. Nie wiadomo, w kogo się wcieli. Wiadomo natomiast, ze całość powstanie dla platformy Apple TV+. To zarazem koniec wyścigu o planowany projekt twórcy oraz showrunnera "Breaking Bad" - brało w nim udział aż 9 stacji i platform streamingowych. 

Nowy serial twórcy "Breaking Bad" - o czym będzie?

 

Serial, o którym mowa, nie ma jeszcze tytułu, ani oficjalnego streszczenia. Wiadomo jednak, że będzie gatunkowym miksem. Z jednej strony ma być realistycznym dramatem, z drugiej - nawiązywać klimatem do telewizyjnej "Strefy mroku". Akcja ma rozgrywać się współcześnie i opowiadać o losach kilkorga równorzędnych bohaterów. Będzie to opowieść o "kondycji ludzkiej z zaskakującą przewrotką". 

Cykl powstanie dla Sony Pictures TV, z którym Gilligana łączy stała współpraca. Po opisie możemy wnioskować, że twórca - przynajmniej częściowo - powróci do klimatów "Z archiwum X", gdzie był jednym z wiodących scenarzystów. Na dniach mamy poznać pierwsze szczegóły scenariusza. 

Zwiastun finałowego sezonu "Zadzwoń do Saula"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones