Pierce Brosnan winny spacerowania. Jaką dostał karę?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Pierce+Brosnan+przyzna%C5%82+si%C4%99+do+winy+w+sprawie+wytoczonej+przez+park+narodowy+Yellowstone-154603
Pierce Brosnan winny spacerowania. Jaką dostał karę?
źródło: Getty Images
autor: Tristan Fewings
W czwartek zakończył się proces, w którym oskarżonym był aktor, były James Bond, Pierce Brosnan. Chodzi o wykroczenie, jakiego gwiazdor dopuścił się w ubiegłym roku w parku narodowym Yellowstone.

Pierce Brosnan przyznał się do zarzucanych czynówSkargę na aktora złożyły do sądu władze parku Yellostone. Brosnan nie zastosował się do obowiązujących na terenie parku zakazów i zboczył z trasy przeznaczonej dla zwiedzających. Według złożonego pozwu aktor miał spacerować po obszarze termalnym parku, na którym obowiązuje zakaz przebywania dla wszystkich osób nieupoważnionych.

GettyImages-1431099545.jpg Getty Images © George Rose


Początkowo Brosnan nie przyznawał się do winy. Na czwartkowej rozprawie nie pojawił się osobiście, lecz był obecny telefonicznie. I to właśnie przez telefon zmienił zdanie i przyznał się do zarzucanych mu czynów.

Sąd wyznaczył mu karę 500 dolarów grzywny. Pierce Brosnan musi również wpłacić 1000 dolarów na rzecz organizacji non-profit Yellowstone Forever.

Aktor przebywał w okolicach Yellowston w związku ze swoją kolejną rolą filmową. Na terenie Yellowstone Film Ranch kręcony był bowiem western "Unholy Trinity". Jego akcja rozgrywa się w burzliwych latach 70. XIX wieku na terytorium Montany. Drugą gwiazdą westernu jest Samuel L. Jackson.

Zwiastun "Fast Charlie", najnowszego filmu z BrosnanemPobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones