Bond i Moneypenny w thrillerze szpiegowskim Soderbergha

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Brosnan+i+Harris+zagraj%C4%85+u+Soderbergha.+W+obsadzie+Fassbender+i+Blanchett-154670
Bond i Moneypenny w thrillerze szpiegowskim Soderbergha
źródło: Getty Images
autor: Dave Benett
Powiększa się wypełniona gwiazdami obsada nowego filmu Stevena Soderbergha. Od kilku tygodni wiemy, że w jego nowym thrillerze o tytule "Black Bag" zagrają m.in. Cate Blanchett i Michael Fassbender. Na ekranie zobaczymy też aktorów z cyklu o Jamesie Bondzie. Udział w filmie potwierdził sam agent 007 Pierce Brosnan oraz niedawna Moneypenny, czyli Naomie Harris.

"Black Bag" – co wiemy o nowym filmie Stevena Soderbergha?Fabuła filmu opisywanego jako szpiegowski thriller jest na razie trzymana w tajemnicy. Dotychczas do obsady filmu dołączyli: Regé-Jean Page ("Bridgertonowie"), Marisa Abela (Amy Winehouse z nadchodzącej biografii piosenkarki "Back to Black") oraz Tom Burke ("Mank"). Zdjęcia mają rozpocząć się w Londynie na początku maja.

Autorem scenariusza jest David Koepp, który współpracował z Soderberghiem przy jednym z ostatnich filmów reżysera, "KIMI". W jego filmografii znajdziemy również taki hollywoodzkie hity jak "Park Jurajski", "Mission: Impossible", "Spider-Man" czy ostatnie dwie części cyklu przygód Indiany Jonesa.

Zobacz zwiastun filmu "KIMI"
Ostatnie role Pierce’a Brosnana i Naomie HarrisIrlandzkiego aktora, który na przełomie wieków wcielał się w rolę najsłynniejszego szpiega świata, niedawno mogliśmy oglądać w powstałej dla Netfliksa komedii "Teściowie poszukiwani". Pojawił się na ekranie u boku Ellen Barkin, Michaela Rookera czy Richarda Kinga. Wcielił się także w głównego bohatera thrillera "Fast Charlie", płatnego zabójcę, który wkracza na ścieżkę zemsty.


Po zakończeniu przygody Daniela Craiga z serią o Bondzie, Naomie Harris wystąpiła w serialu stacji Showtime "The Man Who Fell To Earth". W obsadzie znaleźli się też Chiwetel Ejiofor i Bill Nighy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones