Brosnan zostanie szpiegiem u twórcy "Warrior Nun"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Pierce+Brosnan+zagra+w+filmie+%22A+Spy%E2%80%99s+Guide+to+Survival%22-155237
Brosnan zostanie szpiegiem u twórcy "Warrior Nun"
źródło: Getty Images
autor: Eamonn M. McCormack
Pierce Brosnan wraca do swoich szpiegowskich korzeni. Aktor zagra główną rolę w filmie "A Spy’s Guide to Survival". To pełnometrażowy debiut filmowca Simona Barry’ego, który stworzył serial "Warrior Nun" dla Netfliksa.

"A Spy’s Guide to Survival" – co wiemy o filmie?Fabuła filmu opowiada o emerytowanym szpiegu, który żyje swoim spokojnym, samotnym życiem. Z ukrycia wyciąga go jednak nowy, enigmatyczny sąsiad. Równolegle zaczyna wykopywać na światło dzienne sekrety obu mężczyzn.


Reżyser – odpowiadający wcześniej m.in. za seriale "Ghost Wars", "Bad Blood" i "Continuum: Ocalić przyszłość" – napisze również scenariusz filmu. Historię stworzył wraz ze swoim ojcem Derekiem. Film wyprodukują firmy Reality Distortion Field i Passage Pictures.

Projekt zostanie pokazany potencjalnym nabywcom podczas targów branżowych, które jak co roku towarzyszą festiwalowi w Cannes.

Pierce Brosnan – ostatnie roleIrlandzkiego aktora, który na przełomie wieków wcielał się w rolę najsłynniejszego szpiega świata, niedawno mogliśmy oglądać w powstałej dla Netfliksa komedii "Teściowie poszukiwani". Pojawił się na ekranie u boku Ellen Barkin, Michaela Rookera czy Richarda Kinga.

Wcielił się także w głównego bohatera thrillera "Fast Charlie", płatnego zabójcę, który wkracza na ścieżkę zemsty. W ubiegłorocznym "The Last Rifleman" zagrał weterana II wojny światowej, który chce samodzielnie dotrzeć do Francji na rocznicowe obchody lądowania wojsk alianckich w Normandii.

Oprócz aktorstwa, Brosnan zajmuje się również malarstwem. W 2023 roku otworzył swoją pierwszą wystawę o tytule "So Many Dreams".

Zwiastun filmu "Fast Charlie"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones