Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Pojedynek+Godzilli+z+Kongiem+odb%C4%99dzie+si%C4%99+8+miesi%C4%99cy+p%C3%B3%C5%BAniej-135634

Pojedynek Godzilli z Kongiem odbędzie się 8 miesięcy później

  • The Hollywood Reporter
  • autor: mp
  • Filmy
Warner Bros. potwierdził wczoraj to, co szef studia zapowiadał już latem. Marcowa premiera widowiska "Godzilla vs. Kong" została odwołana. Teraz film ma trafić do amerykańskich kin 20 listopada 2020 roku.

KongSkullIslandFeat.jpg


Warner Bros. nie podał powodów tej zmiany. Gdy w czerwcu Toby Emmerich sugerował, że film opóźni się, mówił, że jest to spowodowane złym przyjęciem "Godzilli II: Króla potworów". Stwierdził wtedy, że studio woli przedłużyć prace nad widowiskiem, jeśli w zamian widzowie otrzymają produkt najwyższej klasy.

Aktualne szczegóły fabuły nie są znane. Przed rokiem reżyser, Adam Wingard, zaprezentował ten oto opis: W czasach, kiedy potwory chodzą po Ziemi, walka ludzkości o swoją przyszłość sprawi, że Godzilla i Kong znajdą się na kursie kolizyjnym, co doprowadzi do spektakularnej batalii. Podczas gdy członkowie Monarch ruszają na niebezpieczną misję mającą na celu odkrycie genezy Tytanów, grupa ludzi organizuje spisek, którego celem jest likwidacja potężnych istot raz na zawsze, i to zarówno tych złych jak i dobrych.

zobacz też:

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię