Polska premiera serialu "Uwikłana" z Jennifer Lopez już 2 stycznia w TV Puls

https://www.filmweb.pl/news/Polska+premiera+serialu+%22Uwik%C5%82ana%22+z+Jennifer+Lopez+ju%C5%BC+2+stycznia+w+TV+Puls-120997
Jennifer Lopez i Ray Liotta w świecie nowojorskich gliniarzy, podwójnej moralności, walki dobra ze złem i samym sobą. Już w poniedziałek, 2 stycznia, TV Puls pokaże pierwszy odciek serialu produkcji NBC "Uwikłana", który w USA obejrzało 8,6 mln widzów!


"Uwikłana" ("Shades of Blue") to trzymający w napięciu serial, pełen emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Przedstawia losy atrakcyjnej pani detektyw – Harlee Santos, samotnej matki, która na co dzień stawia czoła przestępczemu światu. Sytuacja rodzinna zmusza ją do zostania informatorem FBI, co oznacza donoszenie na swoich współpracowników i przyjaciół. Jak sobie z tym poradzi? Czy ekipa odkryje zdradę?

W roli głównej zmysłowa Jennifer Lopez, słynna piosenkarka i aktorka znana z wielkich amerykańskich produkcji. Tym razem J. Lo na ekranie pojawi się jako silna i niezależna kobieta, walcząca z przeciwnościami losu. W szefa pani detektyw wcielił się Ray Liotta, gwiazda takich megahitów jak "Chłopcy z ferajny" czy "Revolver".

Serial "Uwikłana" od stycznia 2016 roku emitowała czołowa amerykańska stacja telewizyjna NBC. Jego popularność okazała się tak duża, że powstał drugi sezon, którego premiera planowana jest na 
5 marca 2017 roku. Jennifer Lopez za rolę Harlee Santos otrzymała nominację do Teen Choice Award oraz People’s Choice Award.


"Uwikłana":
premiera w TV Puls:
poniedziałek, 2 stycznia, godz. 21:30
emisja premierowych odcinków:
każdy poniedziałek, godz. 21:30
Informacja sponsorowana
Udostępnij: