Powstaje film o Robercie Lewandowskim

Informacja nadesłana autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Powstaje+film+o+Robercie+Lewandowskim-143275
Powstaje film o Robercie Lewandowskim
źródło: Getty Images
autor: Fran Santiago - UEFA
W 2022 roku na platformie Amazon Prime Video zadebiutuje film dokumentalny o jednym z najlepszych napastników w historii futbolu, Robercie Lewandowskim.

Widzowie na całym świecie mogą spodziewać się unikalnego spojrzenia na karierę i życie prywatne zawodnika. Dzięki dokumentowi będą mogli przeżyć historię młodego chłopaka z Leszna, który mimo wyboistego początku kariery i różnych niepowodzeń został jednym z najlepszych na świecie piłkarzy swoich czasów.

W filmie obok Roberta Lewandowskiego wypowiedzą się jego najbliżsi przyjaciele i rodzina, a także trenerzy, koledzy z drużyny i rywale, włączając największe gwiazdy światowego futbolu.  


– Pomysł na ten film jest nieoczywisty, dlatego zdecydowałem się na jego realizację. To będzie historia wzlotów i upadków, momentów siły, ale i chwil słabości. Bez upiększania – tak jak było naprawdę. Film przedstawi wiele nieopowiedzianych wcześniej historii z mojej kariery, które z pewnością zainteresują fanów piłki nożnej. Mam jednak nadzieję, że widzowie, którzy nie śledzą rozgrywek piłkarskich również z zainteresowaniem obejrzą ten film – mówi Robert Lewandowski.

Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu, za pomocą dokumentu gwiazda piłki nożnej chce nie tylko umożliwić fanom wgląd w swoje życie, ale również dać widzom na całym świecie szansę odnalezienia się w jego historii.

– Chciałbym, żeby ten dokument stał się inspiracją dla dzieciaków, które marzą o osiągnięciu czegoś wielkiego, ale nie do końca w siebie wierzą – dodaje Lewandowski.

Dokument dla Amazon Prime Video produkuje Papaya Films, wielokrotnie nagradzany w kraju i na świecie, największy dom produkcyjny w Polsce. Reżyseruje Maciej Kowalczuk.   

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones