Powstanie druga część "Nie otwieraj oczu"?

Bloody Disgusting / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Powstanie+druga+cz%C4%99%C5%9B%C4%87+%22Nie+otwieraj+oczu%22-138477
Powstanie druga część "Nie otwieraj oczu"?
Zanosi się na to, że "Nie otwieraj oczu" z Sandrą Bullock może doczekać się kontynuacji. Tak przynajmniej sugeruje autor literackiego pierwowzoru filmu, Josh Malerman, który przygotowuje się do wydania sequela swojej książki.

Powieść "Malorie" - która trafi do księgarni 21 lipca - opowiada ciąg dalszy historii bohaterki "Nie otwieraj oczu". Akcja rozgrywa się 12 lat później. Malorie wciąż usiłuje przetrwać ze swoimi dziećmi w świecie, gdzie jedyną szansę na przeżycie daje zasłonięcie oczu. Kobieta odkrywa, że ktoś, kto był jej kiedyś bliski, może wciąż żyć. Staje wówczas przed dylematem: kierować się dalej surowymi zasadami, które zapewniły jej przetrwanie, czy zaryzykować kolejną wyprawę w mrok. 

Nie mogę zdradzić wiele, ale mogę powiedzieć, że projekt jest na etapie rozwoju, powiedział Malerman, mając na myśli potencjalną filmową kontynuację. Ta cała atmosfera tajemnicy jest czasem dziwna, ale nie przeszkadza mi to.

"Nie otwieraj oczu" był dużym hitem platformy Netflix, więc realizacja sequela wydaje się całkiem prawdopodobna - tym bardziej, że mamy już literacki fundament dla scenariusza. Chcielibyście zobaczyć dalsze losy granej przez Sandrę Bullock postaci?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones