"Nie otwieraj oczu: Barcelona": jest nowy teaser spin-offu thrillera, którego gwiazdą była Sandra Bullock

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Zobaczcie+teaser+%22Nie+otwieraj+oczu%3A+Barcelona%22.+To+spin-off+hitu+z+Sandr%C4%85+Bullock-151068
"Nie otwieraj oczu: Barcelona": jest nowy teaser spin-offu thrillera, którego gwiazdą była Sandra Bullock
źródło: Materiały prasowe
Platforma Netflix opublikowała nowy teaser thrillera "Nie otwieraj oczu: Barcelona". To hiszpańskojęzyczny spin-off hitu "Nie otwieraj oczu" ("Bird Box"), którego gwiazdą była Sandra Bullock. Zobaczcie zwiastun.

"Nie otwieraj oczu: Barcelona": zobaczcie nowy teaser
O czym opowie "Nie otwieraj oczu: Barcelona"?Po tym, jak tajemnicza siła zdziesiątkowała ludzkość, Sebastian walczy o przeżycie, przemierzając opustoszałe ulice Barcelony. Jednak gdy zawiązuje niełatwy sojusz z innymi ocalałymi i próbuje opuścić miasto, nieoczekiwanie pojawia się jeszcze bardziej złowieszcze zagrożenie.

W obsadzie znaleźli się m.in. Mario Casas i Georgina Campbell. Za kamerą stanęli David Pastor i Àlex Pastor, którzy mają na koncie thrillery "Były lokator", "To już ostatnie dni" i "Zabójczy wirus". Byli też scenarzystami "Klucza do wieczności" z Ryanem Reynoldsem.

Za produkcję odpowiedzieli m.in. Dylan Clark i Chris Morgan, który pracowali również przy oryginale, a także Adrián Guerra i Núria Valls ze studia Nostromo Pictures.

Pamiętacie "Nie otwieraj oczu"?

Akcja "Nie otwieraj oczu" rozgrywała się w świecie, w którym tajemnicza siła dziesiątkuje światową populację. Główną bohaterką była Malorie (Sandra Bullock), która wraz z małymi dziećmi desperacko walczy o przetrwanie. Za podstawę scenariusza posłużyła powieść, której autorem jest Josh Malerman. Za kamera stanęła Susanne Bier.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones