Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Poznajcie+szczeg%C3%B3%C5%82y+%22Szklanej+pu%C5%82apki+5%22+i+%22Uprowadzonej+2%22-78681

Poznajcie szczegóły "Szklanej pułapki 5" i "Uprowadzonej 2"

  • Coming Soon
  • autor: Łukasz Muszyński
Fox ujawnił szczegółowe informacje dotyczące kontynuacji swoich dwóch przebojów: "Szklanej pułapki 4.0" oraz "Uprowadzonej".

1.jpg
  
3.jpg


Kolejny film o przygodach Johna McClane'a zatytułowany będzie "A Good Day to Die Hard" i trafi do kin 14 lutego 2013 roku. Oficjalny opis fabuły brzmi następująco: Od czasu pierwszej "Szklanej pułapki" w 1988 roku, McClane (Bruce Willis) zawsze znajdował się w złym miejscu o niewłaściwej porze. Jego umiejętności i postawa sprawiały jednak, że udawało mu się przeżyć, co sprawiało, że stawał się przy okazji wrogiem numer jeden terrorystów na całym świecie. Teraz McClane musi stawić czoła największemu wyzwaniu w swojej karierze. Jego  syn Jack wikła się w śmiałą ucieczkę z więzienia pewnego rosyjskiego przestępcy. Ojciec i syn muszą współpracować, by ochronić siebie nawzajem i ocalić światową demokrację.

W "Uprowadzonej 2" Liam Neeson powraca jako Bryan Mills - emerytowany agent CIA, który kilka lat temu odbił córkę z rąk albańskich handlarzy żywym towarem. Tym razem ojciec jednego z porywaczy poprzysięga zemstę i bierze Bryana oraz jego żonę na zakładników. Bohaterowi z pomocą córki udaje się uciec. Teraz musi zapewnić swojej rodzinie bezpieczeństwo i wyeliminować przeciwników. Premierę filmu zaplanowano na 5 października 2012 roku.

zobacz też: