Austin Butler, Tom Hardy i Jodie Comer stracili szansę na Oscary

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Premiera+%22The+Bikeriders%22+odwo%C5%82ana.+W+obsadzie+Austin+Butler%2C+Tom+Hardy+i+Jodie+Comer-152491
Austin Butler, Tom Hardy i Jodie Comer stracili szansę na Oscary
Mamy złą wiadomość dla tych wszystkich, którzy czekali na premierę filmu "The Bikeriders". Z powodu wciąż trwającego strajku aktorów Disney zdecydował się na odwołanie premiery kinowej. Film miał w USA trafić na wielkie ekrany 1 grudnia. Studio nie podało nowej daty.

Co wiemy o filmie "The Bikeriders"?Inspiracją dla filmu był wydany w 1967 roku album fotografa Danny'ego Leona zatytułowany "The Bikeriders". Będzie to rozgrywająca się w latach 60. opowieść o powstaniu klubu motocyklowego. Oczami jego członków będziemy oglądać, jak klub zmienia się na przestrzeni dekady: od wspólnoty lokalnych outsiderów po niebezpieczny gang zaprzeczający ideałom, jakie legły u jego podstaw.

W obsadzie filmu znaleźli się: Austin Butler, Tom Hardy, Jodie Comer, Michael Shannon, Boyd Holbrook i Damon Herriman. Za kamerą stanął Jeff Nichols, reżyser "Uciekiniera" z Matthew McConaugheyem oraz "Loving" z Joelem Edgertonem i nominowaną do Oscara Ruth Neggą.

Odwołanie grudniowej premiery oznacza, że twórcy "The Bikeriders" nie wezmą w tym roku udziału w walce o najważniejsze nagrody sezonu, w tym oczywiści i o Oscary.

Zwiastun filmu "The Bikeriders"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones