Michael Shannon i Boyd Holbrook u twórcy "Uciekiniera"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Michael+Shannon+i+Boyd+Holbrook+u+tw%C3%B3rcy+%22Uciekiniera%22-147442
Michael Shannon i Boyd Holbrook u twórcy "Uciekiniera"
źródło: Getty Images
autor: Francois G. Durand
Obsada filmu "Bikeriders", którego reżyserem jest Jeff Nichols ("Uciekinier", "Midnight Special"), robi się coraz bardziej imponująca. Do projektu dołączyli właśnie Michael Shannon ("Na noże"), Boyd Holbrook ("Sandman") i Damon Herriman ("Kolej podziemna"). W obsadzie są już Jodie Comer, Austin Butler i Tom Hardy.

O czym opowie "Bikeriders"?GettyImages-1410540245.jpg Getty Images © Albert L. Ortega


Inspiracją dla filmu był wydany w 1967 roku album fotografa Danny'ego Leona zatytułowany właśnie "The Bikeriders". Będzie to rozgrywająca się w latach 60. opowieść o powstaniu klubu motocyklowego. Oczami jego członków będziemy oglądać, jak klub zmienia się na przestrzeni dekady: od wspólnoty lokalnych outsiderów po niebezpieczny gang zaprzeczający ideałom, jakie legły u jego podstaw.

Nichols, który napisał również scenariusz, przygotowuje projekt do realizacji od wiosny. Wtedy zaczęły się poszukiwania inwestorów i obsady. Zdjęcia mają ruszyć w październiku.

Obsada "Bikeriders": Shannon, Holbrook I HerrimanaJeff Nichols wyreżyserował takie filmy jak "Take Shelter" (2011), "Uciekinier" (2012), "Loving" (2016) i "Midnight Special" (2016).


Michael Shannon pracował już z reżyserem przy okazji "Take Shelter" oraz "Midnight Special".

Znany m.in. z "Narcos" i "Logana" Boyd Holbrook wystąpił niedawno w serialu "Sandman". Niedługo zobaczymy go w "Indianie Jonesie 5".

Damon Herriman wystąpił wcześniej m.in. w "Pewnego razu.. w Hollywood" oraz serialach "Kolej podziemna" i "Wąż".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones