Reżyser "WALL-E" kręci film aktorski. Gwiazdą jest Kate McKinnon

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Re%C5%BCyser+%22WALL-E%22+kr%C4%99ci+film+aktorski.+Gwiazd%C4%85+jest+Kate+McKinnon-150009
Reżyser "WALL-E" kręci film aktorski. Gwiazdą jest Kate McKinnon
źródło: Getty Images
autor: Matt Winkelmeyer
Znana przede wszystkim jako komiczka z "Saturday Night Live" Kate McKinnon będzie jedną z gwiazd filmu "In The Blink of An Eye". Projekt powstaje dla studia Searchlight.

Tysiące lat ludzkiej egzystencji. Co wiemy o filmie?"In The Blink of An Eye" to nowy project reżysera Andrew Stantona. Jest on dwukrotnym zdobywcą Oscarów. Za filmy animowane "Gdzie jest Nemo?" i "WALL-E".

Szczegóły nowego projektu nie są znane. Wiemy jednak, że będzie to opowieść złożona z trzech historii, które obejmować będą tysiące lat. Będzie to studium nadziei, kręgu życia i powiązań międzyludzkich.

Za scenariusz odpowiada Colby Day.

GettyImages-1423241903.jpg Getty Images © Evans Vestal Ward/NBC


Nie tylko "Saturday Night Live". Z czego znana jest Kate McKinnon?Za sprawą "Saturday Night Live", w którego obsadzie była przez wiele lat, Kate McKinnon kojarzona jest przede wszystkim z talentu komediowego. Dlatego też również w filmach często w takich rolach możemy ją oglądać. Przykładem są: "Szpieg, który mnie rzucił", "Ostra noc" czy "Firmowa gwiazdka".

Zdarza jej się jednak grać także w innego rodzaju produkcjach. Była jedną z gwiazd filmu "Ghostbusters. Pogromcy duchów". Pojawiła się także inspirowanym prawdziwym skandalem dramacie "Gorący temat".

W tym roku zobaczymy ją m.in. w "Barbie", której teaser znajdziecie poniżej:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones