Kate McKinnon jako królowa tygrysów w serialu serwisu Peacock

youtube.com / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kate+McKinnon+jako+kr%C3%B3lowa+tygrys%C3%B3w+w+serialu+serwisu+Peacock-145225
Kate McKinnon jako królowa tygrysów w serialu serwisu Peacock
źródło: Getty Images
autor: Jamie McCarthy
Platforma streamingowa Peacock zaprezentowała zwiastun serialu limitowanego "Joe vs. Carole". Produkcja opowiadająca o konflikcie między Carole Baskin a Joem Exotikiem zadebiutuje w serwisie już 3 marca. Krótkie wideo prezentujemy poniżej: "Joe vs. Carole" – co wiemy o serialu?


Scenariusz "Joe vs. Carole" został oparty na podcaście "Joe Exotic" autorstwa Roberta Moora. Główną bohaterką serialu będzie Carole Baskin, aktywistka walcząca o prawa wielkich kotów żyjących na terenie USA, która wchodzi w konflikt z Joem Exotikiem – kontrowersyjnym właścicielem prywatnego zoo w Oklahomie. Carole chce doprowadzić do zamknięcia prowadzonego przez niego przybytku, Joe nie zamierza się jednak poddać bez walki. 

Wydarzenia te pierwotnie zostały przedstawione w głośnym dokumencie Netfliksa pt. "Król tygrysów". W listopadzie ubiegłego roku mogliśmy zobaczyć drugi sezon serialu. Zobaczcie jego zwiastun: W głównych rolach zobaczymy Kate McKinnon i Johna Camerona Mitchella. Kyle MacLachlan wcieli się w Howarda, męża Carole, który zaginął w tajemniczych okolicznościach. W pozostałych rolach Brian Van Holt, Sam Keeley, Nat Wolff, Marlo Kelly, William Fichtner, Dean Winters i David Wenham.

Kim są Carole Baskin i Joe Exotic?


Joe Exotic, a właściwie Joseph Schreibvogel, to piosenkarz country i właściciel prywatnego zoo w Oklahomie. Na początku 2020 roku ostał skazany na 22 lata więzienia za zlecenie zabójstwa Carole Baskin i znęcanie się nad zwierzętami.


Carole Baskin to aktywistka walcząca o prawa wielkich kotów żyjących na terenie USA. Prowadzi ona fundację Big Cat Rescue i sanktuarium dla egzotycznych zwierząt. 

Joe Exotic w serialu dokumentalnym "Król tygrysów"
Carole Baskin w serialu dokumentalnym "Król tygrysów"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones