Recenzujemy trzeci sezon "Dark"

Filmweb autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Recenzujemy+trzeci+sezon+%22Dark%22-138355
Recenzujemy trzeci sezon "Dark"
27 czerwca na platformie Netflix zadebiutował trzeci, ostatni sezon serialu "Dark". Przeczytajcie jego recenzję autorstwa Bartosza Czartoryskiego.
 
Oglądając trzeci sezon "Dark", trudno otrząsnąć się z lekkiego podziwu, bo nic, co zobaczyliśmy do tej pory, nie było dzielem przypadku - bynajmniej. Skrupulatnie rozpisany scenariusz to jednak nie wszystko. Znakomitą robotę wykonali również spece od castingu (nie ma tu chyba słabo obsadzonej roli) i ekipa operatorska. To jeden z najlepiej zrealizowanych i zagranych dostępnych obecnie seriali. Kręcić nosem można miejscami jedynie na wymuszone skomplikowanie, nagromadzenie przewrotek i niekiedy zupełnie zbędne fikołki, które tłumaczone są wygodnie "oceanem naszej niewiedzy, pisze autor.

Całą recenzję znajdziecie TUTAJ

W trzecim i ostatnim sezonie "Dark" zagmatwana zagadka zostaje w końcu rozwiązana. Czas i miejsce nic już nie znaczą. Jonas próbuje odnaleźć się w nowym świecie, stanowiącym wierną kopię Winden. Ci, którzy zostali w innym wymiarze, szukają wyjścia z pętli zakrzywiającej już nie tylko czas, ale też przestrzeń. Dwa światy. Światło i mrok. A w samym centrum wydarzeń tragiczna historia miłosna.

Twórcami niemieckiego serialu są Baran bo Odar i Jantje Friese. W obsadzie znaleźli się m.in. Oliver Masucci, Karoline Eichhorn, Jördis Triebel, Louis Hofmann i Maja Schöne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones