"Dark": Ostatni cykl właśnie się zaczyna

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Dark%22%3A+Ostatni+cykl+w%C5%82a%C5%9Bnie+si%C4%99+zaczyna-137924
"Dark": Ostatni cykl właśnie się zaczyna
Koniec jest początkiem, a początek końcem: Pierwszy serial oryginalny Netflix z niemieckim rodowodem, który cieszył się popularnością nie tylko w Niemczech, ale znalazł uznanie także wśród publiczności i krytyków filmowych na całym świecie, zmierza ku końcowi. 

W trzecim i ostatnim sezonie serialu fabuła "Dark" dochodzi do kulminacyjnego punktu, który przekracza granice rozumu i stawia pod znakiem zapytania koncepcję czasu i przestrzeni. Wkraczając w nową rzeczywistość, Jonas z całych sił próbuje zrozumieć, co dla jego losów oznacza ta odsłona miasteczka Winden. Zaś ci, którzy zostali w drugim świecie dążą do tego, by przerwać pętlę, która teraz zagina nie tylko czas, ale i przestrzeń. Dwa światy. Światło i mrok. A w samym środku historia tragicznej miłości o epickich rozmiarach.

Jantje Friese (scenarzystka) i Baran bo Odar (reżyser) tak mówią o zakończeniu serialu: Od początku planowaliśmy "Dark" jako trylogię podróży w czasie. Byliśmy bardzo podekscytowani, kiedy zdaliśmy sobie sprawę, że pierwszy sezon "Dark" zdobył taką ogromną popularność na całym świecie. Pozwolimy widzom znaleźć odpowiedzi na pytania, na które czekają i pomagamy im rozwikłać historię krok po kroku. Nie będzie nam łatwo zostawiać naszych bohaterów, których naprawdę polubiliśmy, ale koniec jest początkiem, a początek końcem.

Showrunnerzy Odar i Friese po raz kolejny pełnią również rolę producentów wykonawczych serialu, obok Larsa Gmehlinga, Maxa Wiedemanna i Quirina Berga. Nikolaus Summerer jest operatorem serialu a za scenografię odpowiada Udo Kramer. Simone Bär ponownie dołącza do zespołu jako dyrektor castingu, a muzykę stworzył Ben Frost. 

Trzeci i ostatni sezon "Dark" będzie miał swoją premierę na Netflix już 27 czerwca 2020 roku.

Opis:

Kiedy Jonas trafia do alternatywnej wersji miasteczka Winden, odkrywa, że Adam to nie jedyna osoba, która majstruje z czasem, przestrzenią i apokalipsą, aby osiągnąć swoje cele w nieskończonym cyklu przyczynowo-skutkowym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones