Regé-Jean Page nie pojawi się w drugim sezonie "Bridgertonów"!

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Reg%C3%A9-Jean+Page+nie+pojawi+si%C4%99+w+drugim+sezonie+%22Bridgerton%C3%B3w%22-141905
Regé-Jean Page nie pojawi się w drugim sezonie "Bridgertonów"!
Ta wiadomość wstrząśnie wieloma fanami serialu "Bridgertonowie". Jedna z największych gwiazd pierwszego sezonu - Regé-Jean Page - nie pojawi się w kontynuacji. Informację tę ogłosiła Lady Whistledown na Twitterze:


"Bridgertonowie" są ekranizacją cyklu powieściowego Julii Quinn. Akcja serialu rozgrywa się w alternatywnej wersji brytyjskiej epoki regencji i opowiada o miłosnych perypetiach rodzeństwa pochodzącego z arystokratycznego rodu Bridgertonów. Każdy sezon - podobnie jak każdy tom - skupiać się będzie na innym członku rodziny.

W pierwszym prym wiodła Daphne, najstarsza z sióstr Bridgerton, której ukochanym był grany przez Page'a Książę Hastings. W drugim sezonie na plan pierwszy wysunie się Anthony, młoda głowa rodu poszukująca odpowiedniej życiowej partnerki. W związku z tym nikt nie spodziewał się, że Page'a będzie dużo na ekranie, jednak jego całkowita nieobecność jest sporą niespodzianką.

Nie oznacza to wcale, że Simon zniknie z historii. Inne postaci będą o nim wspominać. Choćby jego żona Daphne, która w serialu wciąż będzie obecna.