Rhea Seehorn ("Zadzwoń do Saula") w obsadzie "Bad Boys 4"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Rhea+Seehorn+%28%22Zadzwo%C5%84+do+Saula%22%29+w+obsadzie+%22Bad+Boys+4%22-150919
Rhea Seehorn ("Zadzwoń do Saula") w obsadzie "Bad Boys 4"
źródło: Getty Images
autor: Matt Winkelmeyer
Do obsady "Bad Boys 4" dołączyła Rhea Seehorn, aktorka najlepiej znana z serialu "Zadzwoń do Saula". Na tym etapie nie wiadomo, jaka rola jej przypadła. 

Co wiemy o "Bad Boys 4"?


Za kamerą nowego filmu staną twórcy "Bad Boys for Life" Adil El Arbi i Bilall Fallah. Z kolei scenarzystą jest  Chris Bremner, który również pracował nad ostatnią odsłoną przygód Mike'a Lowreya (Will Smith) i Marcusa Burnetta (Martin Lawrence). Taka ekipa raczej nie dziwi – zanim COVID-19 zamknął kina w marcu 2020 roku, "Bad Boys for Life" zdążyło zarobić na świecie ponad 426 milionów dolarów, zaś w ciągu pierwszych czterech dni wyświetlania zwróciło niemal cały, 90-milionowy budżet. Producentem będzie weteran cyklu i całej branży, Jerry Bruckheimer

El Arbi i Fallah bezustannie wędrują pomiędzy komercją a kinem artystycznym. Niedawno napisali i wyreżyserowali film "Rebel" o małym chłopcu islamskiego wyznania dorastającym w epicentrum rodzinnego konfliktu. Premierę miał na ubiegłorocznym festiwalu w Cannes. Z kolei w telewizji pracowali jako producenci wykonawczy oraz reżyserzy pilota i finałowego odcinka serialu "Ms. Marvel".  

Zobaczcie zwiastun filmu "Bad Boys for Life", który aktualnie zamyka cykl: Z jakich ról znamy Rheę Seehorn?


Rhea Seehorn najlepiej znana jest z roli Kim Wexler w serialu "Zadzwoń do Saula". W jej filmografii znajdziemy też takie seriale jak "Whitney", "The Twilight Zone" czy "Figurantka" oraz filmy "Na psa urok", "Siedem etapów do osiągnięcia wiecznej błogości" i "Co widać i słychać".