Rozstrzygnięcie konkursu "Beyond: Dwie dusze". Zobaczcie zwycięską pracę

autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Rozstrzygni%C4%99cie+konkursu+%22Beyond%3A+Dwie+dusze%22.+Zobaczcie+zwyci%C4%99sk%C4%85+prac%C4%99-99881
4 października wystartowaliśmy z konkursem "Beyond: Dwie dusze", w którym Waszym zadaniem było stworzenie, z dostępnych w sieci materiałów, własnego zwiastuna nowej gry Davida Cage'a. Choć czasu nie było dużo, bo niecałe 10 dni, to wpłynęło do nas kilkaset prac, z których musieliśmy wybrać tę najlepszą. 

Trochę nam to czasu zabrało, ale dziś możemy już oficjalnie ogłosić zwycięzcę. Jest nim użytkownik o nicku Pexus, którego pracę możecie obejrzeć poniżej.


Do Pexusa powędruje konsola PlayStation 3 500 GB z grami "Beyond: Dwie dusze" i "The Last of Us" oraz rocznym abonamentem PlayStation Plus. Gratulujemy!

Przy okazji przypominamy, że za chwilę na fanpage'u PlayStation Polska na Facebooku wystartuje druga tura konkursu, w którym będziecie mogli oddawać głosy na trzy wybrane przez nas prace. Materiał z największą liczbą lajków zapewni autorowi specjalną edycję gry "Beyond: Dwie dusze" i abonament PlayStation Plus.  
Udostępnij: