Ruszyły prace nad "Kogel Mogel 4". Mamy pierwsze zdjęcia!

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Ruszy%C5%82y+prace+nad+%22Kogel+Mogel+4%22.+Mamy+pierwsze+zdj%C4%99cia-138542
Ruszyły prace nad "Kogel Mogel 4". Mamy pierwsze zdjęcia!
W połowie lipca rozpoczęły się zdjęcia do komedii "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4". Poprzednia część  sagi pt. "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" była najchętniej oglądanym filmem 2019 roku (2,4 mln widzów w kinach). W kontynuacji nie zabraknie dobrze znanych bohaterów, ale także pojawią się nowe, barwne postacie.


Autorką scenariusza nowej produkcji, tak jak poprzednich trzech części "Kogla Mogla", jest Ilona Łepkowska, a za reżyserię tym razem odpowiada Anna Wieczur-Bluszcz.

"Koniec świata" jest zwariowaną opowieścią w stylu dwóch pierwszych części cyklu. Będą starzy bohaterowie oraz całkiem nieznani. A na finał wielki kogel mogel, galimatias, miszmasz i totalny koniec świata! - mówi Ilona Łepkowska.

Miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia. Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje Bożenka. Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i zamiast na seks, tym razem stawia na celibat. Spokój Piotrusia i Marlenki burzy nieoczekiwana wizyta... A kiedy wszyscy bohaterowie spotkają się w jednym miejscu nastąpi tytułowy koniec świata...

Premiera kinowa "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4" planowana jest na styczeń 2021 roku. Film został wsparty finansowo przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones