"Koniec świata czyli Kogel Mogel 4" z rekordowym wynikiem otwarcia. Film zobaczyło już blisko 300 tysięcy widzów

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Koniec+%C5%9Bwiata+czyli+Kogel+Mogel+4%22+z+rekordowym+wynikiem+otwarcia.+Film+zobaczy%C5%82o+ju%C5%BC+blisko+300+tysi%C4%99cy+widz%C3%B3w-145094
"Koniec świata czyli Kogel Mogel 4" z rekordowym wynikiem otwarcia. Film zobaczyło już blisko 300 tysięcy widzów
Poznaliśmy wynik otwarcia filmu "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4". Jak informuje firma dystrybucyjna Next Film, po uwzględnieniu pokazów przedpremierowych na koncie komedii jest już 290 602 sprzedanych biletów.

"Kogel Mogel 4" lepszy niż "Dziewczyny z Dubaju"To najlepszy rezultat otwarcia polskiej produkcji od początku pandemii koronawirusa. Dotychczasowy rekord należał do filmu "Dziewczyny z Dubaju", na który w premierowy weekend wybrało się  blisko 280 tysięcy widzów. Przypomnijmy, że poprzednią odsłonę serii "Kogel Mogel", "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" zobaczyło w kinach łącznie ponad 2,4 mln widzów.

Myślę, że "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4" jest dla nas – zmęczonych sytuacją ciągłych ograniczeń, niepokoju o bliskich, problemów ekonomicznych – dobrą propozycją i mam przeczucie, że będzie się cieszyć powodzeniem – mówiła jeszcze przed premierą Ilona Łepkowska, scenarzystka oraz współproducentka filmu.

"Kogel Mogel 4": fabuła i obsadaW "Koglu Moglu 4" miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia… Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje jego dawna kochanka, Bożenka. Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i znika w tajemniczych okolicznościach. Spokój Piotrusia i Marlenki burzy niespodziewana wizyta mamusi zza oceanu… A pewne bardzo kompromitujące zdjęcia uruchamiają lawinę zdarzeń. Szykuje się prawdziwy koniec świata!   

W obsadzie czwartej części "Kogla Mogla" ponownie znaleźli się: Nikodem Rozbicki, Aleksandra Hamkało, Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Katarzyna Skrzynecka, Maciej Zakościelny, Anna Mucha, Katarzyna Łaniewska, Paweł Nowisz, Małgorzata Rożniatowska, Wiktor Zborowski, Joanna Jarmołowicz i Wojciech Solarz. Dołączyli do nich m.in.: Dorota Stalińska, Marian Opania oraz Karol Strasburger.

Zwiastun filmu "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones