Wolańscy i Zawadowie powracają! Zwiastun filmu "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4"

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Wola%C5%84scy+i+Zawadowie+powracaj%C4%85+Zwiastun+filmu+%22Koniec+%C5%9Bwiata+czyli+Kogel+Mogel+4%22-144479
Wolańscy i Zawadowie powracają! Zwiastun filmu "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4"
7 stycznia na ekrany kin trafi "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4". To kolejna odsłona kultowej serii komedii o perypetiach rodzin Zawadów i Wolańskich. W sieci zadebiutował właśnie zwiastun filmu."Koniec świata czyli Kogel Mogel 4": fabułaMiłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia… Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje jego dawna kochanka, Bożenka. Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i znika w tajemniczych okolicznościach. Spokój Piotrusia i Marlenki burzy niespodziewana wizyta mamusi zza oceanu… A pewne bardzo kompromitujące zdjęcia uruchamiają lawinę zdarzeń. Szykuje się prawdziwy koniec świata!  

Dobrzy znajomi i nowi bohaterowie
W obsadzie czwartej części "Kogla Mogla" ponownie znaleźli się: Nikodem Rozbicki, Aleksandra Hamkało, Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Katarzyna Skrzynecka, Maciej Zakościelny, Anna Mucha, Katarzyna Łaniewska, Paweł Nowisz, Małgorzata Rożniatowska, Wiktor Zborowski, Joanna Jarmołowicz i Wojciech Solarz. Dołączyli do nich m.in.: Dorota Stalińska, Marian Opania oraz Karol Strasburger.


Widzowie mogą spodziewać się nieco rozbudowanego wątku filmowej pary, która zyskała ich ogromną sympatię – Marlenki (Katarzyna Skrzynecka) i Piotrusia (Maciej Zakościelny). Dołącza do nich barwna postać mamusi...

– Nie od razu było wiadomo, kto zagra mamę Marlenki. Mieliśmy casting do tej postaci. Gdy przyszła Dorota Stalińska i zrobiła szpagat na zdjęciach próbnych, to nas oczarowała. Wiedzieliśmy, że tylko ona idealnie się do tego nadaje – mówi Ilona Łepkowska, która –  tak jak przy wszystkich poprzednich częściach – odpowiada za scenariusz filmu.  

Poprzednią część serii, tj. "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" zobaczyło w kinie niemal 2,4 miliona widzów. "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4" wyreżyserowała Anna Wieczur.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones