Scenarzyści "Eda Wooda" piszą nową "Rodzinę Addamsów"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Scenarzy%C5%9Bci+%22Eda+Wooda%22+pisz%C4%85+now%C4%85+%22Rodzin%C4%99+Addams%C3%B3w%22-64111
Scenarzyści "Eda Wooda", a także "Człowieka z Księżyca" i "Skandalisty Larry'ego Flynta", Scott Alexander i Larry Karaszewski, napiszą tekst do nowego filmu o przygodach rodziny Addamsów. Za kamerą stanie, oczywiście, Tim Burton.Addamsowie to bogata i ekscentryczna rodzina kochająca się w makabrze. Są zupełnie nieświadomi tego, że ich zachowanie dla przeciętnego Amerykanina jest co najmniej dziwne, a zazwyczaj przerażające. Film inspirowany będzie oryginalnymi ilustracjami Charlesa Addamsa, twórcy ekscentrycznej rodziny. Rysownik rozpoczął tworzenie historyjek będących satyrą na amerykańską rodzinę w 1938 roku. Publikowane one były w New Yorkerze aż do jego śmierci w 1988 roku.  Twórcy zamierzają całkowicie zignorować dotychczasowe telewizyjne i kinowe produkcje.

Burton będzie również producentem reżyserskiego debiutu Alexandra i Karaszewskiego - biografii malarki Margaret Keane pt. "Big Eyes".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones