Sequel "Kick-Ass" trafi do kin w 2012 roku?

First Showing / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Sequel+%22Kick-Ass%22+trafi+do+kin+w+2012+roku-60341
Zdjęcia do kontynuacji "Kick-Ass" mają rozpocząć się w 2011 roku - twierdzi redakcja magazynu "CLiNT", którego założycielem jest Mark Millar, twórca komiksowego pierwowzoru filmu.

Sequel będzie zatytułowany "Kick-Ass 2: Balls to the Wall" i trafi do kin w 2012 roku. Na razie nic więcej nie wiadomo na temat tego projektu. Możliwe, że Millar specjalnie umieścił w magazynie taką plotkę, aby zapewnić mu w ten sposób dodatkową promocję.

Pierwszy film wyreżyserował Matthew Vaughn. Biorąc pod uwagę, że ma on wkrótce stanąć za kamerą nowego odcinka serii "X-Men", może nie mieć czasu na "Kick-Ass 2".  

Bohaterem jedynki jest Dave - nastoletni fan komiksów, który marzy o zostaniu prawdziwym superbohaterem. Z mocnym postanowieniem naprawy świata przybiera pseudonim Kick-Ass, zakłada specjalny strój i maskę a następnie wyrusza w miasto, aby walczyć ze złem. Jest jeden problem: nie ma kompletnie żadnych supermocy. Decyzja zostania superbohaterem jednak zapadła i od tej pory Kick-Ass będzie musiał stawić czoła najniebezpieczniejszym przestępcom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones