Serialowy „Fallout” przyciąga graczy do Steama – rekordowe wyniki

Filmweb autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Serialowy+%E2%80%9EFallout%E2%80%9D+przyci%C4%85ga+graczy+do+Steama+-+rekordowe+wyniki-155070
Serialowy „Fallout” przyciąga graczy do Steama – rekordowe wyniki
Serial "Fallout", który zadebiutował w zeszłym tygodniu, okazał się wielkim hitem nie tylko dla Amazonu, ale również dla twórców gier z tego uniwersum, Bethesdy.

Wszystkie cztery produkcje tego studia, czyli "Fallout 3", "Fallout 4", "Fallout: New Vegas", a także "Fallout 76", zanotowały spore skoki w statystykach. Na przykład, "Fallout 4", który wcześniej miał średnio 10 000 jednoczesnych graczy, skoczył do 83 000. Podobne wzrosty zanotował "Fallout 3", którego liczba graczy wzrosła z kilkuset do blisko 3,5 tysiąca, a "Fallout 76", długo uznawany za wyklęte dziecko serii, zaliczył rekordowe zainteresowanie na poziomie blisko 40 000 graczy jednocześnie w grze, a w momencie pisania tego newsa grało w niego prawie 18 tysięcy osób.
Serialowy "Fallout", jak stwierdził sam Todd Howard, jest kolejną historią w tym uniwersum, która jest w pełni kanoniczna i rozbudowuje znany fanom świat o kolejne lokacje, bohaterów i wątki. Miejmy nadzieję, że drugi sezon zostanie wydany wcześniej niż kolejna gra z serii, która według zapowiedzi Bethesdy pojawi się nie prędzej niż po premierze kolejnego "Elder Scrolls".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones